Föremål som liknar sidentavla
8131 Sidentavla
Såld: 200 kr
Såldes den 18 december 2023
7183 Sidentavla
Japan, yttermått inklusive ram: 46x36cm
Såld: 100 kr
Såldes den 16 maj 2022
2487 Sidentavla
Riddarholmen, Signerad. Motivet: 31x24 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juli 2020
5350 Sidentavla
1800-tal, 36x48
Såld: 250 kr
Såldes den 30 november 2015
1455 Sidentavla
41x30
Såld: 100 kr
Såldes den 9 februari 2015
7060 Sidentavla
Orientalisk, ramens innermått: 30x20
Såld: 100 kr
Såldes den 3 februari 2014